Referanser

Personlig utvikling


Kategori: Stressmestring og hindre utbrenthet
Tid sort ascending Bedrift/organisasjon Sted Referanse
2020 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Skjetten Hilde Flotoft
2020 NESO Nordnorske Entreprenørers Service - Organisasjon FORMANSSKOLE Tromsø Jack Johnsen
2019 VESTLANDS HUS Ålesund Bjørg Brunstad
2019 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Stavanger Hilde Flotoft
2019 NESO Nordnorske Entreprenørers Service - Organisasjon FORMANSSKOLE Tromsø Jack Johnsen
2019 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Skjetten Hilde Flotoft
2018 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Hamar Hilde Flotoft
2018 NESO Nordnorske Entreprenørers Service - Organisasjon FORMANSSKOLE Tromsø Jack Johnsen
2018 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Værnes Hilde Flotoft
2017 NESO Nordnorske Entreprenørers Service - Organisasjon FORMANSSKOLE Tromsø Jack Johnsen
2017 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Bergen Hilde Flotoft
2017 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Hamar Hilde Flotoft
2016 UiT NORGES ARKTISKE UNIVERSITET Narvik Gerd Sissel Furumo
2016 Fagforbundet Nordland Rana avd 172 Mo i Rana Bente Steinmo
2016 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Hamar Hilde Flotoft
2016 NESO Nordnorske Entreprenørers Service - Organisasjon FORMANSSKOLE Tromsø Jack Johnsen
2016 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Tromsø Hilde Flotoft
2015 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Hamar Hilde Flotoft
2015 Forsvarets logistikkorganisasjon, Gruppe 1 Vedlikehold Ramsund Jostein Lunde
2015 Forsvarets logistikkorganisasjon, Gruppe 2 Vedlikehold Ramsund Jostein Lunde
2015 HRS- Hålogaland Ressursselskap IKS Narvik Kirsti Hienn
2015 HRS- Hålogaland Ressursselskap IKS Harstad Kirsti Hienn
2015 NESO Nordnorske Entreprenørers Service - Organisasjon FORMANSSKOLE Tromsø Jack Johnsen
2015 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Kristiansand Hilde Flotoft
2014 Vann og avløp VA-yngre og Norsk Vann Ålesund Linn-Anita Lund
2014 Helgelandssykehuset, Psykiatrisk senter Mosjøen Cathrine Tokle
2014 Markedshøyskolen Campus Kristiania Oslo Lora Shpak
2014 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Hamar Hilde Flotoft
2014 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Stjørdal Hilde Flotoft
2014 Neso Formansskole Tromsø Jack Johnsen
2013 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Bergen Hilde Flotoft
2013 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Hamar Hilde Flotoft
2013 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2013 Forsvaret Holmsbu/Drammen 
2012 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2012 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) MELLOMLEDERSKOLEN Hamar Hilde Flotoft
2012 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) MELLOMLEDERSKOLEN Tromsø Hilde Flotoft
2011 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2011 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) MELLOMLEDERSKOLEN Hamar  Hilde Flotoft
2011 HELSE/OMSORG, Tjeldsund kommune Felldal/Ramsund Janne Nilssen
2010 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2010 Nordnorsk Tannteknikkerforening Tromsø Rune Nøstdahl
2010 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Stjørdal Hilde Flotoft
2010 Universitetssykehuset Nord-Norge (UNN) kurs for Fagforbundet UNN avd. 404 Tromsø Hilde Larsen
2010 DELTA tilslutet YS Nittedal Jette Dyrnes
2010 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Hamar Hilde Flotoft
2010 Nordland Fylkeskommune, økonomiavdelingen Bodø Heidi Theodorsen
2010 DELTA tilslutet YS Tønsberg Jette Dyrnes
2010 DELTA tilsluttet YS Skien Ellen Årøen
2009 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2009 DELTA tilsluttet YS Tromsø Marit Sørensen Graff
2009 DELTA tilsluttet YS Bodø Turid Rødfjell
2009 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Mellomlederskolen Hamar Ole Johan Larsen
2008 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2008 Høgskolen i Harstad Harstad Trond Bottolfsen
2008 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) MELLOMLEDERSKOLEN Bergen Ida Ribler
2008 NBO Norauditt FAGKONFERANSE Oslo Vibeke Alvær
2008 REMA 1000 Distribunal, GRUPPE 2 Narvik Hjalmar Larsen
2008 HARTING A/S Oslo Kjersti Dahlgren
2008 REMA 1000 Distribunal Narvik Hjalmar Larsen
2008 Universitets sykehuset Nord-Norge HF, Senter Psykisk Helse Ofoten Døgn Narvik Trond Fjelldal
2007 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2007 VIGRES BYRÅ A/S Borgenhaugen Roar Eriksen
2007 Universitetet i Tromsø, Administrasjon Narvik 
2007 Nordlandsbanken ASA Bodø Willy Furnes
2007 Nordlandsbanken ASA Bodø Willy Furnes
2007 Sjøforsvarets verksted i Ramsund Ramsund Knut Ravlo
2007 Harstad kommune, Kemneren i Harstad Harstad Arne-Helge Laberg
2006 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2006 Midt Troms Tannhelsedistrikt Bardufoss Helge Backe
2006 BDO NORAUDIT Oslo DA Oslo Per-Christian Nilssen
2006 Maskinentreprenørenes Forbund (MEF) Stavanger Heidi F. Ecklund
2006 Ofoten,Lofoten og Vesterålen tannhelsedistrikt Narvik Roy H. Holm
2006 Det matematiske naturvitenskaplige fakultet UiT Tromsø Philippa Kristiansen
2005 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2005 Harstad Tannhelsedistrikt Harstad Eliann Jensvoll
2005 Nordland fylkesskattekontor Bodø Gunn Iversen
2004 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2004 Utdanningsforbundet avd. Nesna Nesna Solveig Mæthi
2004 Østfold Fylkesskattekontor Moss Lillian Bremnes
2004 Økonomiforbundet i Nord-Trøndelag Verdal Anniken Walaunet
2004 Nord -Norsk Tanntekniker Forening Narvik Øyvind Angel
2003 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2003 Statoil A/S – Konsernrevisjonen Stavanger Jostein Tunheim
2003 Bremanger Vekst KF Måløy Geir Gjørvik
2003 Statnett SF, Region Nord-Norge Alta Heidi Bjørkli
2003 Narvik Sparebank Narvik Elling Bertsen
2003 Merkantil – Tjenester A/S Måløy Hilde Refvik
2003 OVDS Oslo Cecilie Kopperud
2003 Narvik kommune Narvik Mai-Lise Sørensen
2003 Høgskolen i Finnmark Alta Aud Irene Heitmann
2002 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2002 Folkeuniversitetet i Bodø Bodø Rita Bergheim
2002 Norges Interne Revisorers Forening Oslo Greta Wiseth
2002 2002-2005 NARF - Norsk Autoriserte Regnskapsføreres Servicekontor - Kjørt mellom 10-15 kurs Oslo og ERFA - kurs rundt i Norge. 
2002 VINN Narvik Knut Marskar
2002 Narvik kommune Narvik Roy Holm
2002 Samarbeidende Regnskapsbyråer A/S Tolvsrød Torgunn Mathisen
2002 Inter Revisjon Norge A/S Trondheim Kåre Sekkesæter
2002 SPAMA Oslo Siv Seglem
2002 Ofoten ligningskontor Narvik Inis Ivarsson
2002 NARF Refa-gruppe Østfold II Hankø Berit Kjøge Næss
2002 NiTo Sør-Trøndelag Grimsø Vibeke Stav
2002 OVDS ASA Narvik Tor Strand
2002 SPAMA – kompetanseutvikling Siv Seglem
2002 NiTo - Nordland avdeling Mo i Rana Aage Frantzen
2002 Narvik Sparebank Narvik Rita Eriksen
2002 Sparebanken 1 SR-Bank Stavanger Tordis Haraldsen
2002 Norsk kommuneforbund (NKF) Narvik Norvald Johannessen
2001 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2001 Høgskolen i Finnmark Alta Kjell Thomassen
2001 Statnett Oslo Ole–Edvard Pedersen
2001 Noraudit DA Oslo Kari Killo
2001 Luftfartsverket Nordland Bodø Kjell Skjeve
2001 Narvik veg og trafikkstasjon Narvik Knut Rasch
2001 Voksen opplæringen Skjold Garnison Pål Sørensen
2001 Nordlandsklinikken Narvik Bjørn Bremer
2000 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
2000 MEF- Mellomleder skole - Hvert år Oslo Bernt Kristian Øye
2000 Kraftinor A/S Narvik Kristian A. Johansen
2000 Skjold Garnison Øverbygd Pål Sørensen
2000 Rallaren Barnehage Narvik Gunn Berit Freibu
2000 Villaveien Barnehage Narvik Marit Hofstad
2000 Narvik Energi A/S Narvik Knut E. Slettbakk
2000 SSIN Narvik Anita Simonsen
2000 Nordlandsbanken ASA Narvik Kirstin Mobakken
2000 Forbrukersamvirke i Ofoten Narvik Sigmund Forselv
1999 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
1999 Narvik veg og trafikkstasjon Bodø Sigrun Vaag
1999 FMØ Revisjon DA Oslo Mari Østbø
1999 Landslaget for regnskapskonsulenter Oppland Solfrid Stuum
1998 NESO Formannsskole Tromsø Jack Johnsen
1996 VINN/NESO formannskole - Hvert år Svolvær Ole Johan Larsen

Kategori: Motivasjon og arbeidsglede
Tid sort ascending Bedrift/organisasjon Sted Referanse
2020 SINPRO - Senter for Innovativ Design og Produksjon Mandal Frank Ådne Pedersen
2020 UiT Norges arktiske universitet i faget BYGG adm. ingeniørstudenter Narvik Tor Kildal
2019 Banedrift AS Lørenskog Atle Eriksen
2019 Vanylven kommune Gruppe 4 Fiskå Andreas Chr. Nørve
2019 UiT Norges arktiske universitet i faget BYGG adm. ingeniørstudenter Narvik Tor Kildal
2018 Vanylven kommune Gruppe 3 Fiskå Andreas Chr. Nørve
2018 Vanylven kommune Gruppe 2 Fiskå Andreas Chr. Nørve
2018 Vanylven kommune Gruppe 1 Fiskå Andreas Chr. Nørve
2018 Nordnorske VVS- dager, VVS-foreningen Bodø Rune Andersen
2018 MERKUR-FOR BUTIKKEN OG BYGDA, REGIONKONFERANSE Tromsø Ole Svedenborg
2017 MERKUR-FOR BUTIKKEN OG BYGDA, JUBILEUMSKONFERANSE Bodø Ole Svedenborg
2017 Trafikant og kjøretøy(TK)-område Statens vegvesen Midtre Hålogaland Region Nord Harstad May-Liss Coucheron
2017 Værøy kommune Gruppe I Værøy Hege Tangen Christensen
2017 Værøy kommune Gruppe II Værøy Hege Tangen Christensen
2017 UNN UNIVERSITETSSYKEHUSET NORD-NORGE gruppe I Narvik Karin Samuelsen
2017 UNN UNIVERSITETSSYKEHUSET NORD-NORGE gruppe II Narvik Karin Samuelsen
2017 NESO Nordnorske Entreprenørers Service - Organisasjon Henningsvær Ruben Jensen
2017 REMA Distribusjon Norge AS, Distribunal Narvik Narvik Marianne Gamst
2017 EiendomsMegler 1 NORD-NORGE Narvik Andreas Opshaug/ Kristin Amundsen
2016 Oslo kommune Vann- og avløpsetaten Rygge Bjørg Marianne Leonardsen
2016 Nordland fylkeskommune - Økonomiavdelingen Svolvær Heidi Theodorsen
2016 REMA Distribusjon Norge AS, Distribunal Narvik Narvik Marianne Gamst
2016 Værøy kommune Saman om ein betre KOMMUNE Værøy Richard Sandnes
2016 Fagforbundet Nordland Rana avd 172 Mo i Rana Bente Steinmo
2016 Hålogaland Kraft Produksjon Narvik Nina Elise Simonsen
2015 Oslo kommune Vann- og avløpsetaten Tønsberg Jonas Ramsrud
2015 NAV Larvik Stavern Astrid Inghilleri
2015 Fagforbundet Nordland Rana avd 172 Mo i Rana Bente Steinmo
2015 NAV Meløy Ørnes Ann-Karin Doyle Lillehaug
2015 Fagforbundet Nordland Vågan avd 302 Svolvær Lasse Bengt Nordby
2015 FAGFORBUNDET Nordland Bodø Ann Kristin Moldjord
2015 REMA Distribusjon Norge AS, Distribunal Narvik Narvik Hjalmar Larsen
2014 Bærum kommune Sandvika Yngve Aleksander Bolle
2014 Øksnes Entreprenør A/S Myre Barry M. Olsen
2014 NAV Økonomi pensjon Harstad Anne Gullholm
2014 Arbeidstilsynet i Nord-Norge Sommarøya Heidi Jakobsen
2014 Akademikerforbundet i Vinmonopolet Tromsø Morten Christiansen
2014 Forsvarets logistikkorganisasjon MARKAP Kystvakt og Marinens jegervåpen Harstad Knut Wegner
2014 REMA Distribusjon Norge AS, Distribunal Narvik Narvik Hjalmar Larsen
2014 Støttegruppen etter 22. juli i Troms, Finnmark og Svalbard Longyearbyen Lisa Rotvold Nilssen
2013 Akademikerforbundet Region Øst Oslo Bernt Erik Jørgensen
2013 HRS - Hålogaland Ressursselskap IKS Narvik Kirsti Hienn
2013 Støttegruppen etter 22. juli i Nordland, Nordland Røde Kors Bodø Dag Andre Andersen
2013 Kongsbakken Videregående skole Tromsø Ole J. Tennvassås
2013 Amfi Fauske Fauske Ann Mari Zahl
2013 Norsk Vann seminar VA-yngre Narvik Ingrid Holøyen Skjærbakken
2013 Amfi Kanebogen Harstad Lars Holst-Roness
2013 Meløy kommune Ørnes Anne Knutssøn
2013 Tromsø kommune Eiendom Narvik Beate Nemeth
2013 Samarbeidende Regnskapsbyråer A/S Oslo Anita Rogne Johnsen
2013 Nordland Fylkeskommune Narvik Trude Haug
2013 Norsk Blindeforbund Evenes Mailiss Myrvang
2013 REMA 1000 Norge Distribusjon Narvik Hjalmar Larsen
2013 Utdanningsforbundet i Narvik Narvik Arne Eilif Mobakken
2013 Narvik VAR Narvik Trude Bertnes
2013 AMFI Kjøpesenter Narvik Helge Edvardsen
2013 Forsvaret Holmsbu/Drammen 
2012 MOLAB AS Mo i Rana Eigil Dåbakk
2012 BYGGMAKKER Per Strand A/S Narvik Håkon Liljebakk
2012 NITO Regional avtalekonferanse Tromsø Åge Frantzen
2012 Ørsta Kommune Institusjon Gruppe I Ørsta Inger B. Liadal
2012 Ørsta Kommune Institusjon Gruppe II Ørsta Inger B. Liadal
2012 Vesterålskraft AS Sortland Kjetil Albrektsen
2012 Høgskolen i Ålesund Molde Lasse Gallefoss
2012 NITO Troms Malangen Åge Frantzen
2012 Innkjøpsseminar for UH-sektoren Narvik Geir Nygård
2012 AS HAUGALAND INDUSTRI Haugesund Sidsel Øxnevad
2012 Nordlandsklinikken ved UNN i Narvik Narvik Ole Lillevik
2012 Ofoten-Brann IKS Narvik Arnt Livelten
2011 Bodø Dentallaboratorium A/S Bodø Rune Nøstdahl
2011 DELTA tilsluttet YS Granvin Granvin Solbjørg Kjerland
2011 Høgskolen i Stord/Haugesund Hugesund Maria-Monika Metalllinou
2011 NITO- Nordland Bodø Aage Frantzen
2011 Universitetssykehuset Nord Norge HF Tromsø Berit Antonsen
2011 Hamarøy hotell Innhavet Frank Olsen
2011 Parat tilsluttet YS Alta Åse Henriksen
2011 HELSE/OMSORG, Tjeldsund kommune Felldal/Ramsund Janne Nilssen
2010 Universitetstannklinikken i Tromsø Tromsø Guri Røv
2010 Universitetssykehuset i Tromsø (UNN) kurs for NITO Tromsø Anita Hansen
2010 Bodø Kirkelige Fellesråd Bodø Jorunn Dagsloth
2010 Parat tilsluttet YS Harstad Åse Henriksen
2010 Parat tilsluttet YS Sortland Åse Henriksen
2010 Parat tilsluttet YS Honningsvåg Åse Henriksen
2010 Nordnorsk Tannteknikkerforening Tromsø Rune Nøstdahl
2010 Private Barnehages Landsforbund-PB Bodø Mari-Ann Willumsen
2010 Kvæfjord opplevelse og avlastning A/S (KOA) Harstad Morten Sørgård
2010 REC ScanCell A/S Narvik Stein Fridfeldt
2010 Nordnorsk Tannteknikkerforening Tromsø Rune Nøstdahl
2010 Parat tilsluttet YS Fauske Rosita Sperstad
2010 Private Barnehages Landsforbund-PBL Bodø Mari-Ann Willumsen
2009 Parat tilsluttet YS Mosjøen Toril Merethe Pettersen
2009 DELTA tilsluttet YS Narvik Grete Næss Hansen
2009 Nordnorsk Folkehøgskole møte Evenskjer Torhild Dagsvik
2009 Narvik Havn KF, Navik kommune Narvik Rune Arnøy
2009 REC ScanCell A/S DEL II Narvik Stein Fridfeldt
2009 REC ScanCell A/S DEL I Narvik Stein Fridfeldt
2009 Høgskolen i Narvik, Studenter Bachelor økonomi og administrasjon Narvik Knut Ravlo
2008 Dalsletta Barnehage Harstad Trine Ditløvsen
2008 Navik kommune Narvik Norvald Johannessen
2008 Consis Harstad A/S Harstad Laila Linaker
2007 Kvæfjord opplevelse og avlastning (KOA) Borkenes Morten Sørgård
2007 Alstad Maskinbedrift A/S Bodø Berit Sivertsen
2007 REMA 1000 Norge, Region Sør Distribunal Sannes Reidar Sørvåg
2007 REMA 1000 Norge Trondheim Jørn Endresen
2007 Høgskolen i Harstad Harstad Trond Bottolfsen
2007 Prosten i Ofoten Narvik Ingvar Hindenes
2007 REMA 1000 Norge Narvik Hjalmar Larssen
2007 BDO Noraudit Oslo Per-Christian Nilssen
2007 Sjøforsvarets versted i Ramsund Ramsund Knut Ravlo
2007 FINANSFORBUNDET Bodø Willy Furnes
2007 REMA 1000 Norge Narvik Hjalmar Larssen
2006 ViNN, Bedre byggeplassledelse-skolen Midt troms Gunvald Grønlund
2006 Nordland Fiskerifagskole Gravdal Britt-Unni Solaas
2006 Øksnes Entreprenør AS Myre Jill-Hege Johnsen
2006 Trondheim kommune avd Trondheim byteknikk Trondheim Øistein Åsmul
2006 Høgskolen i Harstad Harstad Trond Bottolfsen
2005 Time videregående skole Bryn Jon Ole Rød
2005 Universitetet i Tromsø/ Norges fiskerihøgskole Tromsø Merete Tveit
2005 Nordlandssykehuset Bodø Nora Frydendal Hoem
2005 AT-Consult A/S Narvik Børge Klingan
2005 Norsk sykepleierforbund faggruppe i vidregående opplæring Oslo Bjørg Ranang
2004 Finnansforbundet Narvik Frode Rørvik
2004 Ofoten ligningskontor Narvik Inis Ivarsson
2004 Utdanningsforbundet i Nesna Nesna Solveig Methi
2004 Fjerdingby omsorgssenter Fjerdingby Grethe Lid
2004 Noraudit DA Oslo Kari Killo
2003 Kystverket Produksjon Kabelvåg Frank Johansen

Kategori: Eksamensmestring
Tid sort ascending Bedrift/organisasjon Sted Referanse
2019 UiT - Universitetet i Tromsø Narvik Rolf Håkon Rensaa
2019 UiT - Universitetet i Tromsø Tromsø Alf-Petter Rudi
2019 UiT - Universitetet i Tromsø Alta Bjørn Tore Esjeholm
2019 UiT - Universitetet i Tromsø Bodø Irina Vinogradova
2018 UiT - Universitetet i Tromsø Narvik Rolf Håkon Rensaa
2018 Norges arktiske studentsamskipnad/ UiT - Harstad Harstad Vegard Julian Olsen
2018 UiT - Universitetet i Tromsø Alta Bjørn Tore Esjeholm
2018 UiT - Universitetet i Tromsø Bodø Irina Vinogradova
2018 UiT - Universitetet i Tromsø Tromsø Alf-Petter Rudi
2017 FORSKERFORBUNDET UiT - Universitetet i Tromsø Tromsø Olaf B. Styrvold
2017 UiT - Universitetet i Tromsø Gruppe I Narvik Rolf Håkon Rensaa
2017 UiT - Universitetet i Tromsø Gruppe II Narvik Rolf Håkon Rensaa
2017 UiT - Universitetet i Tromsø Harstad Vegard Julian Olsen
2017 UiT - Universitetet i Tromsø Alta Bjørn Tore Esjeholm
2017 UiT - Universitetet i Tromsø Tromsø Alf-Petter Rudi
2017 UiT - Universitetet i Tromsø Bodø Irina Vinogradova
2017 UiT - Universitetet i Tromsø Mo i Rana Alf Solstrand
2016 Norges arktiske studentsamskipnad/UiT - Universitetet i Tromsø Harstad Hanne Johnsen Handå
2016 UiT - Universitetet i Tromsø Narvik Rolf Håkon Rensaa
2016 UiT - Universitetet i Tromsø Tromsø Tor Schive
2016 UiT - Universitetet i Tromsø Bodø Irina Vinogradova
2016 UiT - Universitetet i Tromsø Alta Bjørn Tore Esjeholm
2016 UiT - Universitetet i Tromsø Mo i Rana Alf Solstrand
2015 Høgskolen i Harstad/ Norges arktiske studentsamskipnad Harstad Hanne Johnsen Handå
2015 Høgskolen i Narvik Narvik Rolf Håkon Rensaa
2015 Høgskolen i Narvik, filial Alta Alta Bjørn Tore Esjeholm
2015 Høgskolen i Narvik, filial Mo i Rana Mo i Rana Alf Solstrand
2015 Høgskolen i Narvik, filial Bodø Bodø Irina Vonogradova
2014 Høgskolen i Harstad/Studentsamskipnaden Harstad Sissel Klaussen
2014 Markedshøyskolen Campus Kristiania Oslo Lora Shpak
2014 Høgskolen i Narvik Narvik Tor-Arne Jenssen
2014 Høgskolen i Narvik, filial Alta Alta Bjørn Tore Esjeholm
2014 Høgskolen i Narvik, filial Mo i Rana Mo i Rana Alf Solstrand
2014 Høgskolen i Narvik, filial Bodø Bodø Irina Vonogradova
2013 Høgskolen i Harstad/Studentsamskipnaden Harstad Kristine Sundet Lorentsen
2013 Akademiet videregående skole og BPG - Bergen private gymnas Bergen Siren Losnegaard
2013 Narvik videregående skole, studiested Frydenlund Narvik Marit Edvardsen
2013 Høgskolen i Narvik Narvik Jon-Are Lunde
2013 Høgskolen i Narvik, filial Bodø Bodø Irina Vonogradova
2013 Høgskolen i Narvik, filial Alta Alta Ole Hammari
2013 Høgskolen i Narvik, filial Mo i Rana Mo i Rana Alf Solstrand
2012 Høgskolen i Harstad Harstad Arild Andreassen
2012 Høgskolen i Narvik Narvik Jon-Are Lunde
2012 Høgskolen i Narvik, filial Bodø Bodø Irina Vonogradova
2012 Høgskolen i Narvik, filial Alta Alta Ole Hammari
2012 Høgskolen i Narvik, filial Mo i Rana Mo i Rana Alf Solstrand
2011 Høgskolen i Stord/Haugesund Haugesund  Maria-Monika Metallinou
2011 Høgskolen i Narvik Narvik Jon-Are Lunde
2011 Høgskolen i Narvik, filial Bodø Bodø Irina Vonogradova
2011 Høgskolen i Narvik, filial Alta Alta  Ole Hammari
2011 Høgskolen i Narvik, filial Mo i Rana Mo i Rana Alf Solstrand
2011 Høgskolen i Harstad Harstad Arild Andreassen
2010 Høgskolen i Stord/Haugesund Haugesund Maria-Monika Metallinou
2010 Høgskolen i Harstad/Studentsamskipnaden Harstad Inger Lise Kristiansen
2010 Høgskolen i Narvik Narvik Stig Sandberg
2010 Høgskolen i Narvik, filial Bodø Bodø Irina Vonogradova
2010 Høgskolen i Narvik, filial Alta Alta Ole Hammari
2010 Høgskolen i Narvik, filial Mo i Rana Mo i Rana Alf Solstrand
2010 Høgskolen i Harstad, Tromsø Tromsø Trude Løkholm
2010 Høgskolen i Harstad Harstad Trude Løkholm
2009 Høgskolen i Stord/Haugesund Stord/Haugesund Maria-Monika Metallinou
2009 Høgskolen i Harstad/Studentsamskipnaden Harstad Inger Lise Kristiansen
2009 Høgskolen i Narvik Narvik Knut Ravlo
2009 Høgskolen i Narvik, filial Bodø Bodø Camilla Nordhei
2009 Høgskolen i Narvik, filial Alta Alta Ole Hammari
2008 Høgskolen i Harstad/Studentsamskipnaden Harstad Inger Lise Kristiansen
2008 Høgskolen i Narvik, Rådgivertjenesten Narvik Elisabeth Dahl karlsen
2008 Høgskolen i Narvik, filial Bodø Bodø Sofya Rakitna
2008 Høgskolen i Narvik, filial Alta Alta Ole Hammari
2007 Høgskolen i Narvik, Rådgivertjenesten Narvik Liv Salen
2007 Høgskolen i Harstad/Studentsamskipnaden Harstad Inger Lise Kristiansen
2007 Høgskolen i Narvik, filial Alta Alta Ole Hammari
2006 Høgskolen i Narvik, filial Alta Alta Ole Hammari
2006 Høgskolen i Harstad/Studentsamskipnaden Harstad Inger Lise Kristiansen
2005 Rådgivertjenesten v/ Høgskolen i Narvik Narvik Hanne Malme
Totalt antall i kategorien "Personlig utvikling" (335)